Wynajem sprzętu – Podnośniki / Zwyżki / Wózki Widłowe / Transport


Podnośniki

Nowe możliwości


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alma A.Ł. proponuje wynajem podestów ruchomych (nożycowych oraz z ramieniem łamanym) przeznaczonych do prac o charakterze instalacyjnym, montażowym oraz remontowym na wysokości. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt firm: UpRigh (Snorkel) oraz JLG.Oferta obejmuje:

przyczepa niskopodwoziowa tandem ELBO


Przyczepa niskopodwoziowa typu tandem firmy ELBO o nośności 13 ton i długości 7.8 m. Łącznie z autolawetą możemy przewieźć 19 ton.


Oferta obejmuje:

Autolaweta IVECO EUROCARGO


Autolaweta EUROCARGO umożliwia szybkie przewożenie naszych podnośników na prowadzone budowy. Posiada ona nośność 9 000 kg, platformę o długości 6 m, pneumatycznie opuszczane zawieszenie, wyciągarkę hydrauliczną o uciągu 30 ton, długość liny 25 m oraz aluminiowe długie najazdy.


Oferta obejmuje:

Wózek widłowy Hangcha 35


Wózek widłowy Hangcha 25 jest wyposażony w maszt typu triplex, umożliwiający podnoszenie ładunku o wadze 3 500 kg na wysokość 5 m. Kompaktowe gabaryty umożliwiają bezproblemowe poruszanie po halach produkcyjnych. Dodatkowo wózek jest wyposażony w niebrudzące ogumienie, ogumienie pneumatyczne, łańcuch na koła oraz przedłużki na widły o dł. 2 m.


Oferta obejmuje:

Wózek widłowy Hangcha 25


Wózek widłowy Hangcha 25. posiada maszt typu triplex, umożliwiający podnoszenie ładunku o wadze 2 500 kg na wysokość 4.6 m. Kompaktowe gabaryty umożliwiają bezproblemowe poruszanie po halach produkcyjnych. Dodatkowo wózek jest wyposażony w niebrudzące ogumienie.


Ładowarka teleskopowa FARESIN-HAULOTTE FH 14.35


FARESIN-HAULOTTE FH 14.35 to wielofunkcyjna maszyna do różnego rodzaju prac związanych z podnoszeniem. Jej możliwości zależą od wykorzystania końcówek ramienia podnoszącego. Jest to pojazd kołowy z własnym napędem hydrostatycznym, ze sterowaniem elektrycznym na cztery koła. Wszystkie koła są skrętne (istnieje możliwość wyboru rodzaju skrętu kół). Ładowarka posiada dwa biegi do przodu oraz dwa biegi wsteczne z ostrzegawczym sygnałem dźwiękowym. Używając tej maszyny, można wykonywać prace wewnątrz hal (co umożliwia kompaktowa budowa), poza budynkami, a nawet pod ziemią.


Podnośnik koszowy, nożycowy Snorkel - UpRight Serii X32


Podest ruchomy, nożycowy przeznaczony do podnoszenia osób i ich narzędzi oraz materiałów przeznaczonych do pracy. Został zaprojektowany do wykonywania prac naprawczych i montażowych oraz zadań wykonywanych na wysokości (sufity, dźwigi, struktury dachowe, budynki itd.)


Podnośnik koszowy, przegubowy samojezdny JGL M400AN


JLG M400 jest trójstopniowym ruchomym podnośnikiem przegubowym z dodatkowo wysuwanym koszem, zaprojektowanym do wyniesienia dwóch operatorów wraz z narzędziami ręcznymi na maksymalną wysokość roboczą – 14.0 m. Jest on podnośnikiem samojezdnym, wyposażonym w napęd elektryczny oraz koła przystosowane do poruszania się po halach przemysłowych. Jego zaletą jest wąskie podwozie, zapewniające większą mobilność i umożliwiacie przejeżdżanie przez standardowe przejazdy i przejścia. Podest ma możliwość obrotu wokół własnej osi a dodatkowo ma możliwość ruchu bocznego i prawie pionową pracą ramienia.


Podnośnik koszowy, przegubowy samojezdny JGL M450AJ

JLG M450 jest czterostopniowym ruchomym podnośnikiem przegubowym z dodatkowo wysuwanym, obracanym i podnoszonym koszem. Maszyna została zaprojektowana do wyniesienia dwóch operatorów wraz z narzędziami na maksymalną wysokość roboczą – 16.0 m. Konstrukcja umożliwia prace w najbardziej niedostępnych miejscach. Model M450AJ jest podnośnikiem samojezdnym, wyposażonym w napęd elektryczny oraz silnik Diesla, który pozwala na pracę po rozładowaniu baterii. Połączenie dwóch napędów pozwala na znacznie dłuższą pracę niż inne urządzenia tego typu. Zaletą jest także stosunkowo wąskie podwozie, umożliwiające większą mobilność. Podest ma możliwość obrotu oraz ruchu bocznego wraz z prawie pionową pracą ramienia.


Podnośnik koszowy z łamanym ramieniem Snorkel - UpRight TL33


TL33 jest dwustopniowym ruchomym podnośnikiem, zaprojektowanym do wyniesienia dwóch operatorów wraz z narzędziami ręcznymi na maksymalną wysokość roboczą – 12,3m. Jest zamontowany na przyczepie przystosowanej do holowania na drogach publicznych (do 83 km/h – przy dostosowaniu do lokalnych przepisów drogowych). Zespół wysięgnika uruchamiany jest pompą hydrauliczną napędzaną silnikiem elektrycznym prądu stałego DC.


Istnieje możliwość wynajmu zwyżki wraz z operatorem posiadającym wymagane uprawnienia. W razie dodatkowych pytań, bądź chęci ustalenia szczegółów dotyczących wynajmu podnośników koszowych – zapraszamy do kontaktu.

Nasze podnośniki w czasie pracy: